2 podlažný rodinný dom, Michalovce

New product

Dvojpodlažný rodinný dom v meste Michalovce, v centre, v tichej a lukratívnej časti mesta, postavený v r. 2008.

This product is no longer in stock

158 000,00 €

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Michalovce, v centre, v tichej a lukratívnej časti mesta. Jedná sa o dom postavený v roku 2008, disponujúci dvomi bytovými jednotkami s osobitným vstupom do domu aj do dvora.
Dispozične dom pozostáva:
1.podlažie: vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, 3 obytné izby, priestranná hala, kuchyňa, špajza.
2.podlažie: 3 obytné izby, obývačka prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou, práčovňa, špajza, priestranná loggia s výhľadom do dvora.
Každé podlažie má svoj osobitný vstup. Na pozemku o rozlohe 390 m2 sa nachádza aj garáž.
Plášť stavby domu je zateplený,dom je postavený z tehál, strecha pokrytá kvalitným šindľom, je zateplená, kvalitne zaizolovaná. Kvalitné je aj prevedenie úprav v interiéri: hygienické omietky, stierky a sadrokartónové úpravy.Položené sú plávajúce podlahy, kombinované s vkusnou dlažbou (pod dlažbou je aj podlahové kúrenie). Okná aj vstupné dvere sú plastové. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete, zavedené ústredné kúrenie - plynový kotol.
Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, možno ho využiť pre dvojgeneračné bývanie alebo spojenie bývania s podnikateľskou činnosťou a je vhodný pre okamžité užívanie bez ďalších investícii.
FOTO ILUSTRAČNÉ!!!

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na t.č. 0908100016

RelatedProducts